Týmová soutěž 2022 - jak založit tým?

Autor

Týmová soutěž CZECH ENDURO TEAM

Soutěž až tříčlenných týmů v rámci seriálu T-Mobile / Česká Enduro Série. Teamem se rozumí účelové seskupení závodníků, kteří jsou pro teamovou soutěž řádně zaregistrováni, mají společný název a svého kapitána. Team vzniká výhradně registrací přes www.enduroserie.cz. Všichni členové teamu musí mít svůj profil v registračním sytému a musí souhlasit se svým zařazením v teamu. Team zakládá kapitán (zakládající člen) za pomoci čísel registrací jednotlivých členů. Team může být založen kdykoliv v průběhu sezóny.

Týmová soutěž 2022 - jak založit tým?

Team tvoří min 2 až max 3 závodníků. Team může být složen z jezdců všech kategorií i soutěží Race, Hobby, Newbie, Rookie a Grom. Soupiska členů je platná po celý průběh seriálu. Výměny a odhlášení jezdců nejsou v průběhu soutěže možné, dohlášení ano. Bodovat mohou pouze ti jezdci, kteří jsou v den závodu na teamové soupisce. Body nelze připisovat zpětně. Pozor nezaměňujte Team s pojmem Klub! Klub je širší pojem. Závodník může mít svůj domovský klub (např. v rámci Českého svazu cyklistiky) a ten může být odlišný od Teamu v rámci T-Mobile České Enduro Série. Závodníci se mohou sdružit do Teamu, i když jsou z různých klubů. Pojem Team patří pouze do teamové soutěže T-Mobile Česká Enduro Série

Jak založit tým? 

Založení týmu je opravdu jednoduché. V týmu si zvolte svého kapitána. Kapitán týmu se přihlásí na svůj profil, v levé časti obrazovky jsou odrážky a tam stačí najít MŮJ SERIÁLOVÝ TÝM. Nezapomeňte si svůj tým pojmenovat. Následně stačí napsat registrační číslo závodníka do příslušné kolonky. V tu chvíli se zobrací jméno závodníka a kategorie. Jakmile budeš mít tým hotový, zaklikni, že souhlasíš s obchodními podminkami a dej VYTVOŘIT TÝM. Vytvoření týmu je zdarma!!!  Tým máš vytvořený a teď ti nezbývá než trénovat a trénovat. Vidíme se na startu. 

Všechny pravidla najdeš zde: https://www.enduroserie.cz/serial/pravidla-serialu

Registrace na závody T-Mobile České Enduro Série 2022
Autor

Neplaťte za startovné víc, než je třeba. Od 1. prosince spouštíme registraci na všechny závody v sezoně 2022 bez zdražení. Neváhej a přihlaš se včas. Každý ze závodů má svojí kapacitu, která je opravdu omezená. 

Pokračovat ve čtení

Autor

Generální partnerT-Mobile
Hlavní partneřiGiant
Cyklostar
TREK
Cardion
Nova Sport
Generální mediální partnerNova
Hlavní mediální partnerHit rádio
PartneřiSportHelp
DodavateléBell
Crankbrothers
Bikeporn
Camelbak
Katmar
Kastar
TKF
Lipence
Mediální partneřiBike and Ride
Pinkbike
iVelo