Startovní listina pro Nutrend Enduro Race Kouty

Author

Přinášíme Vám startovní listinu pro všechny kategorie při závodě NUTREND Enduro Race Kouty 25.-26.7.2020

Startovní listina pro Nutrend Enduro Race Kouty

Jen připomínáme, že dětské kategorie startují klasicky v neděli od 09:15 z areálu závodu směr na lanovku, která je vyveze na start RZ 1. Mapku najdete ve včerejším článku. Vyzvednutí čipu najdete vždy u startovních časů jednotlivých kategorií vpravo nahoře. Vyzvedávání čipů v neděli ve stánku Sportsoft.

Nedělní start je naplánovaný na 09:00 kategorií Hobby od nejvyššího startovního čísla po nejnižší a poté odstartuje kategorie Race v tom samém pořadí. Čipy dostanete až v neděli vždy cca 20minut před startem do transferu. Čas vyzvednutí najdete vždy vpravo nahoře u startovních času každé skupiny.

Kategorie HOBBY jede 2 - 5 RZ (vynechává první RZ)

Kategorie RACE jede všech 5 RZ

Kategorie GROM a ROOKIE jedou celkem 4 RZ. Na první RZ a 3 RZ jedou lanovkou.

Startovní časy všech kategorií najdete zde = https://sportsoft.cz/Related/2020/Nutrend-Enduro-Race-Kouty_5175_startovka/cs_20200725_enduro_startovka_kouty_2.pdf

 

TV Nova general media partner of T-Mobile Czech Enduro Series
Author

TV Nova will become the new general media partner of the T-Mobile Czech Enduro Series from the 2021 season.

The Czech Enduro Series, the biggest enduro MTB series in the Czech Republic and Europe for the general public, has had a year full of challenges. And although the organizers had to face many obstacles in 2020, the strength of the project and the whole cycling series was fully demonstrated in its ability to adapt to new conditions and continue to bring joy to thousands of participants and fans across the country

Continue reading

T-Mobile Česká Enduro Serie

Author T-Mobile Česká Enduro Serie

9. ročník T- Mobile České Enduro Serie reprezentuje původní myšlenku MTB: návrat k přírodě a přátelské neformální atmosféře a zároveň kombinuje všechny MTB dovednosti - vytrvalost, techniku, strategii a rozvahu.

General PartnerT-Mobile
Main partnersNutrend
FOX
TREK
KONA
Nova Sport
General media partnerNova
Servisní depoKolofix
PartnersBikeporn
SuppliersKilpi
Rouvy
Katmar
Lipence
Lawi
TKF
Haven
Media partnerImpuls
Velo
iVelo
Pinkbike
MTBs
EWS