Poslední závod letošní sezony je tady! Enduro Race Špičák 12.-13.9.2020

Author

Poslední závod letošní super vydařené sezony je tady. Zde jsou nejdůležitější informace k závodu Enduro Race Špičák, který se uskuteční již tento víkend 12.-13.9.2020

Poslední závod letošní sezony je tady! Enduro Race Špičák 12.-13.9.2020

Prosíme všechny závodníky i díváky o dodržování hygienických nařízení!!! V areálu ve vnitřních prostorech je zapotřebí nosít roušku a dodržovat 2m rozestupy. Pravidelně si mýt ruce teplou vodou a mýdlem, používat dezinfekci rukou. Roušku musíte mít i ve frontě na lanovku, při jízdě na lanovce i vystupu. PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ. 

Venku Vás prosím také o dodržování 2m rozestupů, jak při prezenci, občerstvení tak i při vyhlášení. Nechceme si to preci na posledním závodě pokazit. :) Dezinfekce bude jako vždy na několika místech k použití. Areál nabízí k odprodeji jednorázové roušky. 


PARKOVÁNÍ

PARKOVIŠTĚ A MÍSTO PRO STANOVÁNÍ JE PŘEDEVŠÍM NA PARKOVIŠTI P1 a P3. Parkování v areálu závodu je omezené na minimum aut. Jakmile se zaplní bude uzavřeno. Proto Vás všechny prosím využívejte parkoviště P1 a P3. Děkujeme za pochopení. 

mapa parkování

PREZENCE

Prezence bude otevřena v sobotu od 14:00 do 18:00 v areálu závodu. Vydávají se pouze startovní čísla, čipy až v neděli 20 minut před startem. Výdej čipů ve stánku SportSoft.
Nezapomeňte si prosím vyzvednout závodní triko, pokud máte objednané. Stačí nahlásit své jméno a příjmení. Děkujeme.

TRÉNINK

Tratě budou připravené k tréninku v pátek od 12:00.
V sobotu oficiální trénink od 09:00 do 18:00

 

DĚTSKÉ ZÁVODY

Nedělní hlavní závod začíná od 09:00, kdy se do transferu vydá kategorie ROOKIE a poté GROM. Moderátor bude vyvolávat děti k startovní bráně. Start je v areálu závodu. Kategorie Rookie jede celkem 3RZ, kategorie Grom jede celkem 2RZ.

GROM – jede RZ2 a RZ5, na poslední se vyveze lanovkou.
ROOKIE – jede RZ2, RZ3 a RZ5, na poslední se vyvezou lanovkou.

RACE,HOBBY

Hlavní závod startuje hned po dětské kategorii. Vyjíždět se bude v 5min intervalech, kdy se do závodu vydá vždy 10 závodníků. Startovat se bude v obráceném pořadí, tedy nejvyšší číslo kategorie Hobby pojede první, nejnižší číslo kategorie Race vystartuje poslední.

HOBBY – jede RZ2, RZ3, RZ4 a RZ5. Na poslední se vyvezou lanovkou.
RACE – jede všech pět rychlostních zkoušek, přičemž na poslední se vyveze lanovkou.

Odkaz na startovku: https://sportsoft.cz/Related/2020/Enduro-Race-%C5%A0pi%C4%8D%C3%A1k_5368_startovky/cs_20200912_end_startovka_spicak_vol2.pdf

OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND

Stánek NUTREND bude umístěn v areálu závodu, kde bude k dispozici sportovní výžíva NUTREND, ovoce, oříšky, voda a ionťák.

SERVISNÍ DEPO KOLOFIX

v letošním roce se můžete těšit na profesionální servisní depo od našeho partnera KOLOFIX. K dispozici Vám budou mechanici od soboty do neděle.

MYTÍ KOL

Mytí kol bude pro Vás připraveno u hlavní poklad v areálu závodu.

WC
Areál nabízí dostatečnou kapacitu toalet.

Špičák FB Post1 WEB

T-Mobile Česká Enduro Serie

Author T-Mobile Česká Enduro Serie

9. ročník T- Mobile České Enduro Serie reprezentuje původní myšlenku MTB: návrat k přírodě a přátelské neformální atmosféře a zároveň kombinuje všechny MTB dovednosti - vytrvalost, techniku, strategii a rozvahu.

General PartnerT-Mobile
Main partnersNutrend
FOX
TREK
KONA
Nova Sport
General media partnerNova
Servisní depoKolofix
PartnersBikeporn
SuppliersKilpi
Rouvy
Katmar
Lipence
Lawi
TKF
Haven
Media partnerImpuls
Velo
iVelo
Pinkbike
MTBs
EWS