T-Mobile Enduro Race Kraličák 2021 - Aktuality před závodem

Autor

Všem, kteří 21.-23.5. zamíří na letošní první závod T-Mobile České Enduro Série na Kraličák, jsou určené souhrnné předzávodní aktuality. Na startu nebudou chybět všechny hvězdy českého enduro bikingu! Na místě není registrace možná!

T-Mobile Enduro Race Kraličák 2021 - Aktuality před závodem

Na Kraličáku nebude chybět náš dlouholetý partner firma KOLOFIX, kterému mnohokrát děkujeme za spolupráci. KOLOFIX na KRALIČÁK doveze své SERVISNÍ DEPO, ve kterém po celý víkend (sobota i neděle) budou ladit Vaše enduro kola k dokonalosti, tak jak je jejich zvykem. Prvotřídní servis zaručen!!! Tak se určitě zastavte! 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

Pátek oficiální individuální trénink, bez zdravotního zajištění a na vlastní nebezpečí.

              od 16:00 do 18:00 otevřena prezence závodu, výdej startovních čísel. Registrace do závodu není možná! Kapacita naplněna. 

Sobota:od 09:00h oficiální individuální trénink, bez zdravotního zajištění a na vlastní nebezpečí.

              od 09.00h do 12:00h otevřená prezence závodu, výdej startovních čísel. Registrace do závodu nebude možná! Kapacita naplněna. 


ČIP SI ZÁVODNÍK VYZVEDNE V NEDĚLI PŘED STARTEM
           

Neděle:od 09:00h start hlavního závodu. Začínají dětské kategorie, E-Bike, Hobby a poté Race od nejvyššího startovního čísla po nejnižší , závodník vystartuje v jeho daný čas, dle startovní listiny. Následně 30s další závodník. 

              od 16:00h vyhlášení vítězů. Čas se může změnit. 

MAPY

 

OBČERSTVOVACÍ STANICE NUTREND
občerstvení pro závodníky nakonec bude. Stany s občerstvením NUTREND najdete na trati. Štvanice sedlo je nejlepší místo. To je na transferu 1,2,3 a na té T4 si jen trochu zajedeš. Nic strašného. Čekat tě bude klasika. Iso drink, tyčinky, gely od partnera NUTREND. Dále nějaké to ovoce a voda. Pokud bude chladněji zahřeješ se čajem. 

GASTRO 

Můj Kraličák si pro Vás připravil víkend plný dobrého jídla a pití. V celém areálu najdete dvě místa, která budou otevřena od pátku 14.00 až do neděle. Jedná se o výdejní okénko se zahrádkou. Ve Stříbrnicích to bude stan Pod lesem - areálu závodu, zde bude opravdové jídlo - pečené sele, guláš, salát, plněné bagety, polévka, pivo a limo. Budou zde i snídaně v sobotu i v neděli od 7.30. V Hynčicích na penzionu Kraličák to bude spíš svačinový místo na espresso, limo/pivo a buchtu ;) 

ŠTASTNOU CESTU NA KRALIČÁK VÁM PŘEJE POŘADATELSKÝ TÝM T-MOBILE ČESKÉ ENDURO SÉRIE SPOLEČNĚ S AREÁLEM MŮJ KRALIČÁK. 

 

TV Nova generálním mediálním partnerem T-Mobile Česká Enduro Série
Autor


Novým generálním mediálním partnerem cyklistického seriálu T-Mobile Česká Enduro Série se od sezony 2021 stává TV Nova.

Česká Enduro Série, největší enduro MTB seriál v ČR i Evropě pro širokou veřejnost, má za sebou rok plný výzev. A přestože se organizátoři v roce 2020 museli vyrovnat s mnoha překážkami, síla projektu i celé cyklistiky se naplno ukázala ve schopnosti přizpůsobit se novým podmínkám a nadále přinášet radost tisícům účastníků a fanoušků po celé republice

Pokračovat ve čtení

Marek Oravec

Autor Marek Oravec

Generální partnerT-Mobile
Hlavní partneřiNutrend
FOX
TREK
KONA
Nova Sport
Generální mediální partnerNova
Servisní depoKolofix
PartneřiBikeporn
DodavateléKilpi
Rouvy
Katmar
Lipence
Lawi
TKF
Haven
Mediální partneřiImpuls
Velo
iVelo
Pinkbike
MTBs
EWS