NOVINKA!!! ENDURO RACE CARD

Autor

Ahoj, 

Nebaví tě hledat na webu nebo Instagramu, kde máš při závodě zaparkovat, v kolik startuješ nebo na kolik Mára naplánoval večerní kalbu? Stáhni si do mobilu Enduro Race Card a měj všechny informace na jeden double click ve své kapse.

NOVINKA!!! ENDURO RACE CARD

Jak karta funguje?

Máš v mobilu bankovní karty nebo třeba palubní lístek do letadla? Enduro Race Card funguje úplně stejně. Po stažení do Apple wallet (iOS) nebo aplikace Yourwallet (Android) ji máš neustále u sebe, můžeš ji kdykoliv zobrazit a informace v mžiku dohledat.

V čem je její výhoda?

Za prvé je na ní uvedené všechno důležité info k závodu jako harmonogram, místo startu, parkování, kempování a další.

Za druhé tě můžeme jednoduchou notifikací upozornit na přidělení startovního čísla, času startu nebo důležitých změnách, které se v průběhu závodu můžou přihodit. Tyto údaje se následně taky na kartu propíšou, takže opět odpadá zdlouhavé hledání. Taky Tě můžeme informovat o tom, že se příští závod plní rychleji, než kdokoliv čekal a je tedy nejvyšší čas se přihlásit.

 

Kartu lze stáhnout do mobilu se systémem iOS i Android, a to rovnou z webu přes odkaz anebo QR kód.

 

Parkování a zázemí Kona Enduro Race Špičák 2022
Autor

A je tady poslední závod letošní enduro sezony. Kona Enduro Race Špičák uzavře letošní seriál. Pojď se kouknout kde zaparkovat, postavit stan. Pozor, k lanovce do areálu se autem nedostaneš. V areálu probíhá stavba a parkování je uzavřené. 

Pokračovat ve čtení

Autor

Generální partnerT-Mobile
Hlavní partneřiGiant
Cyklostar
TREK
Cardion
Nova Sport
Generální mediální partnerNova
Hlavní mediální partnerHit rádio
PartneřiSportHelp
DodavateléBell
Crankbrothers
Bikeporn
Camelbak
Katmar
Kastar
TKF
Lipence
Mediální partneřiBike and Ride
Pinkbike
iVelo