T-Mobile Česká Enduro Serie otevírá své brány!

Autor

Enduro sezona je tady!!! Tímto vám představujeme upravený formát prvního dílu letošní T-Mobile České Enduro Serie. Vzhledem k postupně se rozvolňujícím opatřením již není nutné odkládat start letošní sezony. První individuální akce letošního roku, T-Mobile Enduro Race Kraličák, se tak uskuteční ve stávajícím termínu 21.-23.5.2021.

 

T-Mobile Česká Enduro Serie otevírá své brány!

Níže přinášíme všechny potřebné informace k první letošní individuální akci na Kraličáku.

Neváhej a registruj se ZDE!

Projeď si individuálně trasy na Kraličáku, které jsou zabezpečené v souladu s vládními opatřeními. Přispěješ tím na vybudování místních trailů a zároveň si individuálně zasportuješ na čerstvém vzduchu. T-Mobile Enduro Race Kraličák odstartuje za necelé tři týdny. Přípravy vrcholí, plány a nápady se pomalu realizují a tak nastal ten správný čas, aby se rozjela naplno i registrace - od dnešního dne tak máte možnost registrovat se na všechny závody T-Mobile České Enduro Série 2021.

Základní informace

Na co vše se můžete těšit?

Hodně z vás nám říkalo, ať uděláme pravé enduro ježdění bez lanovky. Co si vyjedeš, to si taky sám sjedeš. Na Kraličáku to bude platit trojnásobně ? Pátek a sobota si individuálně najedeš všechny erzety a v neděli si to dáš naostro. S lanovkou nepočítej.  

Trasy budou vyznačeny tak, jak je u nás zvykem. Tady se nic nemění. Race si dá 5 měřených úseků, Hobby, Newbie a E-bike 4 měřené úseky. Mapka bude zveřejněna nejpozději v pátek ráno před začátkem tréninků.

Dětská kategorie Rookie a Grom bude mít své erzety. Rookie 3 měřené úseky, Grom o jednu méně. Mapku dětských kategorií zveřejníme nejpozději v pátek ráno před začátkem tréninků.

Všechny kategorie budou mít individuální start. Co to pro tebe znamená?

 • Startovní listina bude zveřejněna v týdnu před závodem.
 • Startovat budeš intervalově od nejvyššího startovního čísla po nejnižší po půl minutě.
 • Start se bude nacházet u spodní stanice lanovky v obci Stříbrnice.

Výhoz autem je zakázán pro všechny kategorie!!! Nedodržení bude potrestáno diskvalifikací.

Prezence a výdej čísel bude probíhat v pátek od 16h do 18h a v sobotu od 9h do 12h. Prosíme o dodržování 2 metrových rozestupů, nošení respirátorů a pravidelnou dezinfekci rukou.

Občerstvení

Musíme a chceme dbát všech aktuálně platných opatření a vás poprosíme o to samé. Ski Kraličák bude mít po celý víkend otevřené výdejové okénko. Teplé jídlo a pití, vše bude zajištěno.

Občerstvení pro závodníky

Do 21. května se může spousta věcí změnit, dle aktuálního stavu bude k dispozici balená voda. O změnách budeme včas informovat.

Služby

Mimo tratě na vás bude čekat i pár dalších novinek, které budeme postupně zveřejňovat. Ve zkratce ale můžeme některé zmínit. Velká část z nich je spojena s naším novým generálním partnerem, T-Mobilem.

 • Tolik potřebné servisní depo, o které se letos postará partner Kolofix, který v letošní sezoně zajistí servis pro všechny závodníky T-Mobile České Enduro Série.
 • Dále se budeme snažit v rámci hygienických opatření zajistit občerstvení pro účastníky, určitě budou k dispozici balíčky od partnera Nutrend, které dostanete při prezenci.
 • O foto se postará náš dvorní fotograf Jára Sijka, novinkou ale budou T-Mobile foto segmenty na erzetách, kde na vás bude čekat další fotograf, tak se nezapomeňte usmívat ?
 • Velkou novinkou bude obří a fantastická T-Mobile Mycí zona - už žádné fronty na mytí kol!
 • O lepší výsledkový servis se postará T-Mobile Race Time Zone s LCD obrazovkou, na které uvidíš startovní časy, průběžné i konečné výsledky.
 • Zpříjemnit čas v zázemí si můžeš v T-Mobile Chill out zone, kde ti dopřejeme kávu zdarma, připojíš se na wifi a pokecáš s kamarády o tom, jaký to byl bezva den.
 • Bude na vás čekat nespočet testovacích kol od TREK a KONA, super produkty má připraven FOX i Bikeporn.
 • Velkotržnice Lipence se bude starat o bohaté občerstvení pro všechny.

Parkování a další služby v areálu

 • parkování pro osobní auta přímo u spodní stanice lanovky - zdarma
 • parkování pro karavany - za poplatek 100Kč 
 • stanová zona - poplatek 50kč, ZÁKAZ VJEZDU AUTEM! 
 • WC a sprchy budou k dispozici. 

Máte se na co těšit. My se těšíme moc.

Neváhej a registruj se ZDE!

Enduro tým

 

 

Pravidla a novinky v sezoně 2021
Autor

Zima je v plném proudu a proto Vám přinášíme aktualizaci pravidel pro 9. ročník T-Mobile / České Enduro Serie 2021.

 

Pokračovat ve čtení

T-Mobile Česká Enduro Serie

Autor T-Mobile Česká Enduro Serie

9. ročník T- Mobile České Enduro Serie reprezentuje původní myšlenku MTB: návrat k přírodě a přátelské neformální atmosféře a zároveň kombinuje všechny MTB dovednosti - vytrvalost, techniku, strategii a rozvahu.

Generální partnerT-Mobile
Hlavní partneřiNutrend
FOX
TREK
KONA
Nova Sport
Generální mediální partnerNova
Servisní depoKolofix
PartneřiBikeporn
DodavateléKilpi
Rouvy
Katmar
Lipence
Lawi
TKF
Haven
Mediální partneřiImpuls
Velo
iVelo
Pinkbike
MTBs
EWS